אתם מתכננים ביקור בליסבון? רוצים גם לצאת מהעיר ולטייל ברחבי פורטוגל? אין הכרח שתעזבו את ליסבון ותעברו ללון במקומות אחרים. בסביבותיה של ליסבון, במרחק נסיעה, נמצאים ערים ואתרים שהם גולת הכותרת של פורטוגל. אפשר להגיע אליהם בטיול יום ברכב, שבסופו תחזרו לליסבון הנהדרת.

הטיולים שלהלן הם טיולי יום מחוץ לליסבון שמאורגנים על ידי חברות תיירות מקומיות, עם מדריך פורטוגלי שלהן. ההדרכה באנגלית. אני באופן אישי טיילתי בטיולים האלה, ונהניתי מאד. הפניתי אליהם גם בני משפחה וחברים שהגיעו לעיר, והם גם חזרו עם חוויות חיוביות.

שימו לב: התיירות לליסבון נמצאת בצמיחה מהירה, וחברות התיירות המקומיות מנסות להדביק את הקצב. כבר בעונת התיירות שעברה היה קשה להשיג מקומות בטיולים הללו ללא הרשמה מראש. צי הרכבים של החברות המארגנות מוגבל והטיולים מתמלאים באופן מהיר. על כן, מומלץ להקדים ולהירשם מראש באינטרנט כבר מישראל.

סִינְטְרָה, קָאבּוּ דָה רוֹקָה וְקָשְׁקָאִישׁ

טיול יום ברכב מחוץ לליסבון עם מדריך פורטוגלי, באנגלית
הצטרפו להרפתקה של יום בארמון צבעוני וקסום, בחיק טבע ירוק ושופע ואל הנקודה המערבית ביותר ביבשת אירופה. סינטרה יפהפייה, עם ארמונות קסומים, יערות מסתוריים, גנים אקזוטיים וגבעות שמתגלגלות...
5.00 מתוך 5
למשתתף

פָטִימָה, בָּטָלְיָה, נָזָרֶה ואוֹבִּידוּשׁ

טיול יום ברכב מחוץ לליסבון עם מדריך פורטוגלי, באנגלית
פורטוגל היא ארץ מגוונת, ויש בה את מה שתרצו (חוץ מסקי שלג, אולי). צריך רק לבחור. בטיול הזה תחושו את יופיה המגוון של פורטוגל. הוא כולל נופי אוקיינוס...
5.00 מתוך 5
למשתתף