שימו לב: קבוצת המטיילים במדריד בפייסבוק היא מקום טוב לקבל בו מידע בקשר למדריד ולתכנן את הטיול שלכם.

כאשר אני מטייל בין מקומות שניתן לנסוע בהן בתחבורה יבשתית, אני מעדיף את האפשרות הזאת על פני טיסה. אני נהנה לנסוע בדרכים ולהנות מהנופים מבעד לחלון האוטובוס, האוטו או הרכבת. במקרה של הנסיעה בין ליסבון ומדריד, ישנה אפשרות לטוס, וגם לנוע על הקרקע. הנה אופציות התחבורה הקיימות:

ממדריד לליסבון ברכב
ליסבון נמצאת מרחק נהיגה של 629 ק"מ ממדריד, כ-6 שעות נסיעה ברכב. הנה המסלול (ויש מקומות יפים שניתן לעצור בהם בדרך, דוגמת Evora).

ממדריד לליסבון באוטובוס
לחברת האוטובוסים ALSA יש קו שנוסע בין מדריד לליסבון. אפשרות להזמין כרטיסי אוטובוס בין מדריד לליסבון מצאתי גם באתר של Avanza ובאתר של Eurolines.

ממדריד לליסבון ברכבת
חברת הרכבות הספרדית Renfe יש מפעילה קו רכבת בין מדריד לליסבון. שימו לב לרכבת הלילה-Trenhotel Lusitania שנוסעת בין מדריד לליסבון. הרכבת נוסעת בלילה ובבוקר אתם בליסבון!

ממדריד לליסבון בטיסה
טיסה היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע ממדריד לליסבון. יש מגוון של חברות תעופה שטסות בין שתי הערים הללו. את חיפושי הטיסה שלי אני עורך בד"כ ב- Skyscanner.

יש לכם מידע נוסף? אנא שתפו!
אני מקווה שהסקירה הנ"ל תסייע לכם. הסקירה מתבססת על מחקר ובדיקה שעשיתי, תוך הצלבת מידע וחוות דעת שקבלתי וליקטתי מלקוחות שהצטרפו לסיורים שאני מדריך, ידע כללי שלי, המלצות מקוונות וספרות. באופן אישי, עם זאת, טרם נסעתי בין מדריד לליסבון. אם יש לכם מידע נוסף או ניסיון בקשר לנסיעה בין מדריד לליסבון, זה יהיה נהדר אם תשתפו. נסיעה טובה!

תגובות

כתיבת תגובה