הרשימות שלהלן הן פרי מחקר ובדיקה מקיפים שביצעתי. כשאני מטייל ברחבי פורטוגל, אני בוחר מלונות מהן. על אופן גיבוש ההמלצות קראו כאן.

לקוחות וגולשים רבים פונים אלי תכופות לקבל המלצות והפניות למלונות. כדי שאוכל להשיב כהלכה, ערכתי מחקר ובדיקה בנושא מלונות בפורטוגל, והתוצאה היא רשימות של מלונות מומלצים בפורטוגל. גם כשאני אזדקק למלון בפורטוגל, אבחר באחד מהמלונות הללו.

רשימות המלונות המומלצים שהכנתי היא פרי מחקר ובדיקה מקיפים שעשיתי, תוך הצלבת מידע וחוות דעת שקבלתי וליקטתי מלקוחות שהצטרפו לסיורים שלי, חוות דעת של בני משפחה וחברים שבאו לבקר בעיר, ניסיון אישי שלי, המלצות מקוונות, ספרות, כתבי עת ועיתונים מקומיים, ועוד ועוד, כולל אפילו מלונות שמשכו את תשומת ליבי כשרכבתי על הטוסטוס שלי בליסבון. תנאי סף לכניסה לרשימת המומלצים הוא ציון של 8 ומעלה ב-Booking.com. לאחר ברירה, ניפוי וסינון, הגעתי לרשימות המלונות הממוקדות שאני מציג באתר הזה.

רשימות המלונות המומלצים היא נקודת פתיחה טובה להתחיל ממנה את בחירת המלון שלכם. עשיתי לכם כבר חצי מהעבודה.

ברוב רובם של המלונות לא ביקרתי או התארחתי באופן אישי כמובן. בחרו מלון כהבנתכם, ואני מקווה שתיהנו מהבחירה. אם נהניתם, וגם אם לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.

אני מקווה שרשימות הדירות והמלונות המומלצים תסייע לכם לבחור מקום לינה טוב, שתיהנו בו ושיתרום להנאתכם בטיול. בכל מקרה, אם נהניתם במקום הלינה שתבחרו, וגם אם חלילה לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.