הרשימות שלהלן הן פרי מחקר ובדיקה מקיפים שביצעתי. כשאני מטייל ברחבי פורטוגל, אני בוחר מלונות מהן. על אופן גיבוש ההמלצות קראו כאן.

טיפ 1: שימו לב אל הריזורט המדהים הזה בסינטרה. איזה תמונות! איזה פאר!

טיפ 2: איפה לישון בסינטרה? לסינטרה יש לב היסטורי, עם עיירה קטנטנה וציורית וארמונות מלאי אגדה. משפע המלונות שיש לסינטרה להציע, חלקם נמצאים בלב העיירה ההיסטורית ויכולים להיות נקודת מוצא נוחה להכרת האתרים הנהדרים של סינטרה. אחרים יהיו מרוחקים מהאתרים התיירותים ויאפשרו חוויה של אירוח בטבע השופע שמקיף את האיזור. שתי האפשרויות, רחוק או קרוב ללב העיירה, טובות, בחרו כלבבכם. שימו לב שסינטרה הררית ויש בה עליות ומורדות תלולים. אפילו אם המלון שלכם קרוב ללב העיירה, בהחלט ייתכן שתצטרכו גם לטפס ברגל.

טיפ 3: נקודת ייחוס מרכזית בסינטרה, ממש בלב העיירה ההיסטורית, הוא הארמון הלאומי של סינטרה (Sintra National Palace). הארמון הזה הוא נקודת ציון טובה כדי לבחון את המרכזיות של המלון ביחס ללב ההיסטורי של העיירה. כדי שיהיה לכם יותר קל לבחור, ברשימת המלונות המומלצים שלהלן אציין את מרחק המלון מן הארמון הלאומי של סינטרה.

מלונות מומלצים בסינטרה

אני מקווה שרשימות הדירות והמלונות המומלצים תסייע לכם לבחור מקום לינה טוב, שתיהנו בו ושיתרום להנאתכם בטיול. בכל מקרה, אם נהניתם במקום הלינה שתבחרו, וגם אם חלילה לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.