הרשימות שלהלן הן פרי מחקר ובדיקה מקיפים שביצעתי. כשאני מטייל ברחבי פורטוגל, אני בוחר מלונות מהן. על אופן גיבוש ההמלצות קראו כאן.

טיפ 1: תראו את הוילה המהממת הזו בקולרש, כפר מקסים שממוקם על צוק גבוה לחופי האוקיינוס, אחד המקומות. התמונות יפות כאלה, ארמון ממש, אפילו רק כדי לשטוף את העיניים!

טיפ 2: במרחק נסיעה לא ארוכה מסינטרה מערבה נמצאים כפרים וישובים שיופיים רב. במקום ללון בסינטרה, שעלולה להיות יקרה ועמוסה, מטיילים רבים מעדיפים ליהנות מלינה מערבית לסינטרה. יש שם צוקים תלולים ומפרצים עוצמתיים של האוקיינוס ​​האטלנטי, חופים חוליים עם גלים גדולים, בתי כפרים לבנים, יקבים וייננים. הם מאפשרים חווית לינה במקומות עם אופי שונה ומיוחד והיכרות עם עוד זווית מעניינת של פורטוגל, מרחק נסיעה מהאתרים והארמונת היפים של סינטרה.

טיפ 3: כדי שיהיה לכם יותר קל לקבל החלטה לגבי המלון שלכם, הכנתי רשימת מלונות מומלצים וגם ציינתי בה את המרחק של מקום הלינה מארמון פנה (שהוא הארמון המפורסם ביותר בסינטרה):

מלונות מומלצים מערבית לסינטרה

דירות, וילות ובתי נופש מומלצים מערבית לסינטרה

——

אני מקווה שרשימות הדירות והמלונות המומלצים תסייע לכם לבחור מקום לינה טוב, שתיהנו בו ושיתרום להנאתכם בטיול. בכל מקרה, אם נהניתם במקום הלינה שתבחרו, וגם אם חלילה לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.