הרשימות שלהלן הן פרי מחקר ובדיקה מקיפים שביצעתי. כשאני מטייל ברחבי פורטוגל, אני בוחר מלונות מהן. על אופן גיבוש ההמלצות קראו כאן.

טיפ 1: תראו את הוילה הזו באובידוש. ציון 9.6 בבוקינג ובמרחק 130 מ' בלבד(!!) מטירת אובידוש. בביקור הבא שלי באובידוש אקפוץ לראות, נראה קסום!

טיפ 2: אובידוש היא עיירה מתוקה מאד, מאד, מאד והביקור בה מומלץ בחום. כשאתם בוחרים מלון באובידוש יש דבר מה חשוב לשים לב אליו והוא המיקום של המלון ביחס לעיירה ההיסטורית של אובידוש. יש הבדל בין ללון בבית בסימטאות ימי הביניים של העיירה לבין מקום לינה מחוץ לסימטאות הללו, בסביבותיה של העיירה (שיכול להציע חוויה כפרית למשל). בחרו כלבבכם, שתי האפשרויות יכולות להיות נהדרות.

כדי שיהיה לכם יותר קל לקבל החלטה לגבי המלון שלכם באובידוש, הכנתי רשימת מלונות מומלצים וגם ציינתי בה את המרחק של מקום הלינה ממבצר אובידוש, שנמצא בלב עיירת ימי הביניים הנהדרת הזו:

מלונות מומלצים באובידוש

בתי נופש מומלצים באובידוש

וילות מומלצות באובידוש

הוסטלים מומלצים באובידוש

אני מקווה שרשימות הדירות והמלונות המומלצים תסייע לכם לבחור מקום לינה טוב, שתיהנו בו ושיתרום להנאתכם בטיול. בכל מקרה, אם נהניתם במקום הלינה שתבחרו, וגם אם חלילה לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.