הרשימות שלהלן הן פרי מחקר ובדיקה מקיפים שביצעתי. כשאני מטייל ברחבי פורטוגל, אני בוחר מלונות מהן. על אופן גיבוש ההמלצות קראו כאן.

טיפ 1: יופיו של המלון הזה כה רב, עד כדי כך שעצירה לפניו הפכה להיות עצירה קבועה בסיור שאני מדריך באלפמה.

טיפ 2: אני מאוהב באלפמה. בעיניי, אם אתם רוצים לפגוש את הנשמה של ליסבון, לגעת בלב שלה, זה המקום, קחו מלון באלפמה. זהו הרובע העתיק של ליסבון, עם הרבה מאד אופי והיסטוריה. אם תלונו בדירה מוצלחת ברובעים העתיקים הללו, תהיה לכם חוויה מיוחדת. כביסה על חבל, עצי תפוז, צלילי מוזיקת פאדו, תושבים מציצים מהחלונות, כוסית ליקר ז'ינז'יניה, סימטאות צרות ומפותלות, ליסבון כמו בסרטים. גם אם אתם לא לנים שם, תבקרו באלפמה, לא להחמיץ. משהו משהו 🙂

עם זאת, אלפמה היא באופן כללי אזור מתחדש של העיר, עם חלקים פחות מטופחים ומגונדרים. באלפמה יש מדרונות קשים להליכה, מדרגות רבות וחלקים נרחבים ממנה אינם נגישים בקלות לכלי רכב. באלפמה אפשר לפגוש ליסבון פשוטה, עתיקה, יפה ואמיתית, אם כי לפעמים מוזנחת, במרחק הליכה מהאיזורים היותר מודרניים של העיר.

כדי שיהיה לכם קל לבחור מקום לינה ברובע הנהדר הנה, הנה רשימת מומלצים:

מלונות מומלצים ברובע אלפמה וסביבותיו (ליסבון)

דירות מומלצות ברובע אלפמה וסביבותיו (ליסבון)

אני מקווה שרשימות הדירות והמלונות המומלצים תסייע לכם לבחור מקום לינה טוב, שתיהנו בו ושיתרום להנאתכם בטיול. בכל מקרה, אם נהניתם במקום הלינה שתבחרו, וגם אם חלילה לא נהניתם, זה יהיה נהדר אם תשתפו.