בקרתי פעמיים השנה בפורטו המקסימה, והנה הרשמים שלי מן המלונות בהם התארחתי.

Hotel da Música

צבע לבן ואור בוהק, זה הזיכרון הצילומי שיש לי מ-Hotel da Música. זהו מלון מודרני, נקי ורענן.

למלון ארבע קומות ו-85 חדרים. לנתי עם משפחתי בחדר סטנדרטי זוגי, עם מיטת תינוק, והמחיר היה כמאה אירו ללילה. החדר היה מעוצב ונקי והמיטה נוחה. הדלת של השירותים בחדר עשויה זכוכית ולי יש בעיה עם זה. אני אוהב את הפרטיות שלי כשאני בנוחיות. ובכלל, עיצוב החדר הוא כזה שאזור המגורים אינו לגמרי נפרד מאזור המקלחת והשירותים, וזה לא לטעמי.

בעת שהתארחתי במלון, התארחה בו גם קבוצה גדולה של ישראלים. הדבר שככל הנראה מושך ישראלים למלון הזה, הוא שהוא מציע לאורחיו מסעדה עם תפריט כשר. על אף שאיני שומר כשרות לפי חוקי ההלכה, אכלתי במלון ארוחה כשרה, שהייתה טעימה מאד.

כששבנו לפורטו בהמשך השנה רציתי להזמין שוב חדר במלון הזה, אולם המחיר עלה והיה יקר מדי, אז הזמנתי חדר במלון אחר.

ברכת המזון ב- Hotel da Música
ברכת המזון ב- Hotel da Música

6Only Guest House

השירות והיחס ב-6Only, החל משלב ההתכתבות וההזמנה באימייל ועד לצ'ק אאוט, היו לעילא ולעילא. אנשים נחמדים מנהלים את 6Only והם עושים כמיטב יכולתם לספק את האורחים.

התארחתי בסוויטה בקומה הראשונה יחד עם אשתי והתינוקת, במחיר של 95 אירו ללילה. הסוויטה נעימה, רחבת ידיים ומעוצבת, אבל לטעמי חסר בה אור וגם הפריע לי הרעש מהרחוב. האווירה במלון מיוחדת וחמימה. יש לו סטייל מיוחד. ארוחת הבוקר טעימה, אבל יכולה הייתה להיות יותר עשירה ומגוונת. בקשתי ביצה עין, אמרו לי שאפשר רק מקושקשת. זה לא נורא, אבל אני אוהב עין, אז למה לא לפנק?

המיקום של המלון טוב ונהניתי מאד, יחד עם משפחתי, לטייל ברגל בסביבת המלון.

מומלץ בחום.

תגובות

כתיבת תגובה