• טיול יום ברכב מחוץ לליסבון עם מדריך פורטוגלי חביב, באנגלית

העיר טומאר היא מקום יפהפה, מיסתורי וקסום, עם בית כנסת עתיק ומרגש. מנזר הצלוב בטומאר הוא פלא ארכטיקטוני מרשים. צאו למסע בעקבות מורשת האבירים הטמפלרים בפורטוגל. הצטרפו לשיט סירה לטירה הנפלאה של אלמורל, שניצבת על אי קטן בנהר הטז'ו.

מחיר: 80 אירו למשתתף
שפת ההדרכה: אנגלית
המדריך: מדריך פורטוגלי מחברת תיירות מקומית. זו הזדמנות עבורכם להכיר באופן אישי פורטוגלי מקומי ולהתקרב אל העם הפורטוגלי המקסים.
משך הטיול: כ-8 שעות
מקסימום משתתפים: מספר המשתתפים המקסימלי הוא 8.
איך נוסעים? הטיול הוא במיני ואן עם שמונה מושבים, שנוהג בו המדריך. זהו טיול "שיתופי" שההרשמה אליו פתוחה לכל המעוניין. בטיולים שאני יצאתי אליהם, נהניתי להכיר תיירים מרחבי העולם שהצטרפו לאותו הטיול, זו חוויה נהדרת.
המארגנים: הטיול מאורגן על ידי חברת תיירות מקומית, ואני ממליץ עליו בחום. אני באופן אישי השתתפתי בטיול הזה ונהניתי מאד. חשוב לי שתהנו כאן, וטיולי יום מחוץ לליסבון הם דרך נהדרת, יעילה ונוחה להיחשף עוד ליופיה של הארץ הנהדרת הזו וגם להתקרב אל הפורטוגלים החביבים. התחלתי להמליץ על הטיול עם החברה הזו כי נהניתי בו בעצמי. אני ממשיך להמליץ על הטיול הזה, כי רוב מכריע של המטיילים שהפניתי לשם, חזר עם חוויות חיוביות.
איך נרשמים? ההרשמה דרך אתר כוכב ליסבון, בעמוד הזה.
מה לא כלול? אוכל
1

נסיעה של כשעה מליסבון לטומאר

1

מנזר הצלוב בטומאר

ביקור במבצר הטמפלרי ובמנזר הצלוב שיופיו נפלא. זהו אחד מהאתרים הארכיטקטוניים המרשימים והמיוחדים בפורטוגל.
2

העיר העתיקה של טומאר

העיר העתיקה של טומאר היא אחת מהפנינות ההיסטוריות של פורטוגל. תהיה לכם הזדמנות לשוטט בטומאר וליהנות מהמבנים העתיקים של העיר וגם זמן חופשי לסעוד ארוחת צהריים.
3

בית הכנסת של טומאר

זהו בית הכנסת העתיק ביותר בפורטוגל, ומבתי הכנסת העתיקים באירופה, שהשתמרו בצורתם המקורית מתקופת ימי הביניים.
4

קונסטנסיה

מטומאר ממשיך הסיור לכפר הציורי קונסטנסיה, בו תיהנו מהיופי הטבעי והנופים הנהדרים של המפגש של נהר הטז'ו ונהר הזזרה. בקונסטנסיה, כך אומרים, גר לואיש דה קמואש, גדול המשוררים בשפה הפורטוגזית.
5

טירת אלמורל

הצטרפו לשייט קצר בסירה קטנה במים הרגועים של הטז'ו לאי של טירת אלמורל.
4

נסיעה דומה לליסבון

נסיעה דרומה לליסבון בדרכים היפות שלצד נהר הטז'ו, החוצים את מישורי הריבטז'ו ועוברים דרך גולגה (בירת רכיבת הסוסים של פורטוגל) וסנטרם (בירתה הגותית של פורטוגל).

חוות דעת לקוחות

טרם נכתבו חוות דעת

כתבו חוות דעת

דירוג