גלו את המיטב של אובידוש באופן עצמאי, בחוויה מותאמת אישית, בעזרת מסלול סיור בהדרכה עצמית למטייל בעיירת ימי הביניים הקסומה הזו, מונחה Google Maps. המסלול יוביל אתכם אל אתריה המרכזיים של אובידוש במסלול הגיוני, מהנה ומתוכנן היטב. אני מקווה שהסיור הזה יגלה לכם עוד טפח ואפילו טפחיים של אובידוש, כדי שתיהנו ממנה לפחות כמוני.

זהו קובץ PDF שהכנתי, שופע מידע והכוונה. המסמך כולל הסברים מאירי עיניים אודות אתריה של אובידוש, שהם קלילים ומעמיקים במידה. הם יאפשרו לכם לצעוד באובידוש במסלול מעניין, מחכים ויעיל.

מומלץ להשתמש במסלול ולנווט לפיו בשילוב עם גוגל מפות (Google Maps). נקודת הציון של המסלול מקושרות לגוגל מפות והן תאפשרנה לכם טיול מונחה תוכנה ברחובות העיר.

המסמך כולל מידע היסטורי וכללי על אובידוש ועל אתריה, והכל בשפה קלילה ונגישה. כדי שנוכל כולנו להחכים וללמוד משהו חדש, אבל גם בלי לחפור! 🙂 בנוסף כולל המסמך מפות של מסלול ההליכה ותמונות של האתרים בהם הוא מבקר.

נווטו בין למעלה מ-10 נקודות עניין, המיטב של המיטב של אובידוש, כולל טירה נפלאה, מגדל עתיק, עבודות אמנות, כנסיה ושוק אורגני שהם גם ספריות, בר ומאפיה עם דברים מתוקים לאכול ולשתות, ועוד ועוד. זהו מסלול עשיר באדריכלות, היסטוריה, אמנות, טעמים ונופים. אפילו תהיה הזדמנות לדרינק וגם קרמבו! עם המסלול הזה, תחושת חוסר ההתמצאות במקום חדש תחלוף ברגע. הוא יגרום לכם להרגיש באובידוש בבית, ומהר.

צאו לסיור בשעה שמתאימה לכם, טיילו בקצב שלכם ועצרו מתי שנוח לכם. בדרך תיהנו מחווית סיור משותפת עם בני משפחתכם וחבריכם, שהיא מהנה, מלאת עניין וגם צחוק.

אתם יכולים גם לקחת איתכם את המסלול הזה לטיול היום המודרך לפטימה, בטליה, נזרה ואובידוש, שכולל זמן חופשי של כשעה באובידוש. זה יהיה זמן טוב עבורכם לשוטט בסימטאותיה של העיירה הקסומה הזו וליהנות מאובידוש בעזרת המסלול הכתוב. גם אם הוא אידיאלי לביקור מעט יותר ממושך באובידוש, עם קצב טוב של הליכה הוא יאפשר לכם להשלים את המסלול במועד ולמצות את הזמן החופשי באובידוש באופן יעיל ומהנה.

המסלול לסיור עצמאי באובידוש נכתב על ידי בעקבות תגובות נלהבות של מטיילים על המסלול לטיול בהדרכה עצמית בפורטו ועל המסלול החינמי לטיול בהדרכה עצמית בבלם (ליסבון), שהוא רב מכר אמיתי. מסלול ההליכה מבוסס על הניסיון שלי באינספור טיולים באובידוש ועל בסיס עבודה ומחקרים יסודיים שביצעתי.

כמה עולה? חינם!
מה מקבלים? ערכת מסלול כתוב לסיור עצמאי באובידוש.
איך ומהיכן מורידים את המסלול? מקבוצת "פורטוגל – לשאול, לטייל, לשתף" בפייסבוק, כאן. הקובץ זמין להורדה לחברי הקבוצה. מוזמנים להצטרף. להורדה, יש להיות מחוברים לפייסבוק.
משך הסיור: כשעתיים.
אורך המסלול: כ-600 מ' (ומרחק דומה בהליכה חזרה לנקודת ההתחלה).

חוות דעת לקוחות

5.00 מתוך 5 (מבוסס על 6 חוות דעת)
5 out of 5
05/12/19

מעולה

5 out of 5
06/06/19

1

5 out of 5
16/05/19

אריק תודה על הסיור וההמלצות שלך.נהננו מאד מאד.

5 out of 5
01/04/19

מעולה

5 out of 5
19/03/19

Thank you

5 out of 5
28/02/19

אתה איש מצויין. תודה על כל מה שאתה מעלה לטובת המטיילים.

כתבו חוות דעת

סמנו דירוג: