• סיור חינמי עם נימי בליסבון, התשלום לפי שביעות רצון

טרנד ה-Free Tours ששוטף את העולם, עכשיו גם בעברית! נימי (נמרוד) מדריך סיור בליסבון העתיקה, ברובעים הקדומים של העיר – אלפמה ומורריה.

מחיר: התשלום לפי שביעות רצון
הרשמה: יש להירשם מראש באתר כוכב ליסבון, כאן.
שעת התחלה: 15:30
משך הסיור: כשלוש שעות בקירוב.
מקום מפגש: נפגשים במדרכה שמול בית המרקחת Farmácia Mouraria, בסמוך לכיכר מרטים מוניז (Martim Moniz). הנה נקודת המפגש בגוגל מפות.
המדריך: נימי (נמרוד)
שפת ההדרכה: עברית

זהו סיור רגלי בליסבון העתיקה, בהדרכת נימי, המשלב בין האתרים הקלאסיים וההיסטוריים של אלפמה ומורריה לבין פינות חן צבעוניות, קלילות, אלטרנטיבות, אישיות, אמנותיות וחבויות של העיר, באופן שמתחבר ומחבר אל האופי המיוחד של בירת פורטוגל.

הסיור מתחיל בבעיר התחתית של ליסבון, בסמוך לתחנת ההתחלה של טראם 28 הצהוב והמפורסם של העיר. משם עולה הסיור (באמצעות מדרגות נעות!) אל הרובעים העתיקים של ליסבון. מיד עם הכניסה לרובעים של ליסבון העתיקה, האווירה משתנה. את הכיכרות הגדולות והמודרניות של העיר התחתית של ליסבון מחליפות הסימטאות הצרות והרומנטיות של אלפמה ומורריה, קסם שאין כמותו!

הסיור מודרך על ידי נימי (נמרוד), ישראלי תושב ליסבון, שמספר על עצמו כאן.

נימי הוא תושב ליסבון העתיקה. הסימטאות שבהן מדריך את הסיור הן חצר ביתו וביניהן הוא מדריך את המטיילים בין קסמים ונפלאות. יש בסיור חלקים היסטוריים ולאומיים ויש גם חלקים אישיים, נסתרים ומרגשים. נקודות תצפית מרהיבות, חנות צבעונית לממכר סרדינים, פנתיאון מפואר, יצירות גרפיטי, אפילו בית אבות! ועוד הפתעות יפהפיות ומרגשות שהסבלנות והסוד טובים להם… 😊.

יש להירשם מראש (ללא תשלום) באתר כוכב ליסבון, בעמוד הזה.

חוות דעת לקוחות

טרם נכתבו חוות דעת

כתבו חוות דעת

דירוג