• קובץ PDF, מונחה Google Maps

גלו את המיטב של פורטו באופן עצמאי, בחוויה מותאמת אישית, בעזרת מסלול סיור בהדרכה עצמית למטייל בבירת הצפון של פורטוגל, מונחה Google Maps. המסלול יוביל אתכם אל אתריה המרכזיים של פורטו במסלול הגיוני, מהנה ומתוכנן היטב.

זהו קובץ PDF שהכנתי, שופע מידע והכוונה. המסמך כולל הסברים מאירי עיניים אודות מיטב אתריה של פורטו, שהם קלילים ומעמיקים במידה. הם יאפשרו לכם לצעוד בפורטו במסלול מעניין, מחכים ויעיל.

מומלץ להשתמש במסלול ולנווט לפיו בשילוב עם גוגל מפות (Google Maps). נקודת הציון של המסלול מקושרות לגוגל מפות והן תאפשרנה לכם טיול מונחה תוכנה ברחובות העיר.

המסמך כולל מידע היסטורי וכללי על פורטו ועל אתריה, והכל בשפה קלילה ונגישה. כדי שנוכל כולנו להחכים וללמוד משהו חדש, אבל גם בלי לחפור! 🙂 בנוסף כולל המסמך מפות של מסלול ההליכה ותמונות של האתרים בהם הוא מבקר.

נווטו בין 25 נקודות עניין, המיטב של המיטב של פורטו, כולל חצייה של גשר יפהפה, צעידה לגדות נהר מקסים, נסיעה ברכבל, נקודות תצפית עם נוף עוצר נשימה, מגדל גבוה, צלב יהודים אנוסים חרוט על משקוף דלת, אתרים שקשורים להארי פוטר (כן!), תחנת הרכבת היפה בעולם ועוד ועוד. זהו מסלול עשיר באדריכלות, היסטוריה, אמנות, טעמים ונופים. אפילו תהיה הזדמנות לגלידה טעימה! עם המסלול הזה, תחושת חוסר ההתמצאות בעיר חדשה תחלוף ברגע. הוא יגרום לכם להרגיש בפורטו בבית, ומהר.

צאו לסיור בשעה שמתאימה לכם, טיילו בקצב שלכם ועצרו מתי שנוח לכם. בדרך תיהנו מחווית סיור משותפת עם בני משפחתכם וחבריכם, שהיא מהנה, מלאת עניין וגם צחוק.

העיר פורטו בנויה על גבעות. יש בה סמטאות צרות, מדרונות תלולים ואתרים יפהפיים רבים שכדאי לשים לב אליהם. המאפיינים הללו הופכים את העיר ליפה ומיוחדת, אבל יחד עם זאת גם מאתגרים בהקשר של ניווט, התמצאות והיכרות עמה, ובפרט הדבר נכון מנקודת המבט של התייר שמבקר בעיר לתקופה קצרה. הסיור יוביל אתכם לפינות חמד, סמטאות ונקודות עניין שבביקור עצמאי וקצר (ואפילו בסיור מודרך שמוגבל מטבעו בזמן) יהיה לכם קשה יותר להגיע אליהם ולטייל ביניהם באופן יעיל.

המסלול לסיור עצמאי בפורטו נכתב על ידי בעקבות תגובות נלהבות של מטיילים על המסלול לטיול בהדרכה עצמית באובידוש ועל המסלול החינמי לטיול בהדרכה עצמית בבלם (ליסבון), שהוא רב מכר אמיתי. מסלול ההליכה מבוסס על הניסיון שלי באינספור טיולים בפורטו ועל בסיס עבודה ומחקרים יסודיים שביצעתי.

כמה עולה? 10 אירו
מה מקבלים? ערכת מסלול כתוב לסיור עצמאי בפורטו.
איך ומהיכן מורידים את המסלול? המסלול זמין לרכישה ולהורדה באתר כוכב ליסבון, כאן.
משך הסיור: אני השלמתי את המסלול בכ-3 שעות, בקצב הליכה לא איטי. לדעתי ניתן לצאת להליכה במסלול ולהשלים את ההליכה באותו היום, כפי שאני עשיתי, אבל זה גם רעיון טוב להקדיש לחלק מהמסלול זמן מה ביום אחד ולהשלים את המסלול ביום שלאחריו. לאט לאט.
אורך המסלול: כ-5.5 ק"מ (ועוד 600 מ' נסיעה ברכבל)

חוות דעת לקוחות

5.00 מתוך 5 (מבוסס על 5 חוות דעת)
5 out of 5
04/06/2019

עשינו את המסלול ( כמעט את כולו) ונהנינו מאד. תודה

5 out of 5
24/05/2019

היה מעולה !!! עזר לנו מאוד , בצורה הכי יעילה ורהוטה שיש , עברנו מנקודה לנקודה, קראנו הסבר על כל נקודה, היה פשוט מושלם. אריק המון תודה , על הכל…

5 out of 5
21/05/2019

מסלול מעולה ומדוייק. חשף בפנינו את פורטו במלא הדרה. כל הכבוד אריק

5 out of 5
20/05/2019

מעולה!
הערה: התקשינו למצוא את השלט השחור לזכר יהודי פורטו. צריך לציין שהוא מעבר לכביש לא בגובה העיניים!!! . ונדמה לי שמול מס. 24 ולא מס. 14.
תודה
ברכה

5 out of 5
14/03/2019

השתמשנו בסיור בהדרכה עצמית של פורטו והתפעלנו מהדיוק והסדר, כתיבה רהוטה ואיכותית והמון ידע אינטליגנטי, תודה מכל הלב

כתבו חוות דעת

דירוג