• סיור הליכה פרטי בפורטו עם עומר, בעברית

עומר, ישראלי מקומי תושב פורטו, מדריך בעיר סיור רגלי מרתק בעברית. בואו לחוות עם עומר את בירת הצפון של פורטוגל בסיור אישי שמוקדש רק לכם. גלו איתו את פורטו האותנטית, הכירו את התרבות והמנהגים הייחודיים שלה, את אופייה ואת הטעמים המקומיים.

סיור פרטי
מחיר: 120 אירו
מקסימום משתתפים: 6
משך הסיור: כשלוש שעות
הרשמה: יש להירשם מראש באתר כוכב ליסבון, כאן.
המדריך: עומר
שפה: שפת ההדרכה היא עברית.

עומר, תושב פורטו, חי ונושם את העיר. סיור עימו הוא דרך נהדרת להתקרב אל פורטו ולמצות את הביקור בה באופן יעיל, מחכים ומהנה. עומר יוביל אתכם אל הסמטאות הקטנות, אל הכיכרות השוקקות ואל נקודות התצפית היפות ביותר של פורטו. טיילו דרך אתריה הידועים וההיסטוריים של פורטו, ולצידם בקרו גם במקומות אישיים, מיוחדים, יפים ופחות גלויים לעין.

הסיור מבקר, בין היתר, בתחנת הרכבת סאו בנטו (שמעוצבת עם 20,000 אריחי קיר נהדרים) ובשדרת אליאדוש המגונדרת. הסיור צופה העיר ממרומי גשר דום לואיש הראשון, מתרשם ממגדל קלריגוש ומבקר גם בסניף המקדונלד'ס היפה בעולם (באמת!). בסיור תהיה לכם הזדמנות להרהר גם על הקשר בין פורטו לבין הארי פוטר! 🙂 עוד כולל הסיור טעמים טובים, ביקור בחנות סרדינים צבעונית והזדמנות לטעום פשטל דה בקליאו, מאכל פורטוגלי ידוע ועממי שבבסיסו דג בקלה.

המפגש בין פורטו לבין נהר הדורו הוא אחד המקומות המיוחדים והיפים ברחבי העולם כולו. פיתולי הנהר, הבתים הצבעוניים והגשרים הציוריים של העיר, הם מחזה קסום.

גם לעבר היהודי של פורטו מקדיש הסיור תשומת לב. הוא מבקר בלוח ה"יזכור" לזכרם של יהודי העיר קורבנות צו גירוש פורטוגל. בנוסף תראו עם עומר בית שעל משקוף דלתו חרות צלב אנוסים, עדות ליהודים האנוסים שהתגוררו בעיר בעבר ולאימת האינקוויזיציה.

יש להירשם מראש באתר כוכב ליסבון, בעמוד הזה.

חוות דעת לקוחות

5.00 מתוך 5 (מבוסס על 1 חוות דעת)
5 out of 5
22/03/2019

”סיור מעולה
עומר היה מצוין”

כתבו חוות דעת

דירוג