בואו לטייל עם עדי באתרים היפים של פורטו ואל פינות חן נסתרות שלה. גלו יחד את קיסמה, יופייה ואת ההיסטוריה התוססת של אחת הערים העתיקות והמיוחדות באירופה. זהו ה-Free Tour שעדי קל-ריגוש מדריך בעיר מגוריו, בירת הצפון הנפלאה של פורטוגל. הקדימו להירשם והבטיחו מקומכם.

מחיר: התשלום לפי שביעות רצון
הרשמה: יש להירשם מראש באמצעות טופס ההרשמה שבעמוד הזה.
שעת התחלה: 10:00 בבוקר
משך הסיור: כשלוש שעות בקירוב.
מקום מפגש: נקודת המפגש של הסיור היא בקתדרלת סֶה של פורטו (בפורטוגזית: Sé do Porto). ניפגש ליד העמוד הגבוה שברחבה שלפני הקתדרלה. הנה נקודת המפגש בגוגל מפות.
המדריך: עדי קל-ריגוש
שפת ההדרכה: עברית

בואו להתרגש עם עדי קל-ריגוש מפורטו המרגשת!

הסיור מבקר במיטב האטרקציות והאתרים של פורטו – גדות הנהר והריביירה, תחנת הרכבת היפה בעולם, מבנים עתיקים, גשר ציורי, מגדל גבוה, קתדרלה מבוצרת, עבר יהודי מפואר, נקודות תצפית מרהיבות, סימטאות ימי ביניים פתלתלות, זאת ועוד מקומות נהדרים. קסמה של פורטו כה רב, גם הארי פוטר קיבל ממנה השראה!

הסיור כולל ביקור בלוח ה"יזכור" לזכרם של היהודים קורבנות צו גירוש פורטוגל, הזדמנות להיזכר בעבר היהודי המפואר של פורטו ולהרהר על אימת האינקוויזיציה הפורטוגלית וגירוש יהודי פורטוגל.

הצטרפו אל עדי לסיור בעיר הנפלאה בה הוא חי, בו הוא יציג בפניכם, לצד האתרים החשובים והידועים של פורטו, גם פינות וסימטאות חמד נסתרות ואישיות שהוא אוהב וגילה ושהוא שמח לחלוק עם המטיילים. בואו לגלות עם עדי את פורטו וליהנות מסיור שיקרב אתכם אל פורטו באופן יעיל, אינטליגנטי ומהנה.

הסיור מודרך על ידי עדי, ישראלי תושב פורטו, שמספר על עצמו כאן.

חוות דעת לקוחות

5.00 מתוך 5 (מבוסס על 1 חוות דעת)
5 out of 5
24/02/2020

כל הכבוד לעדי הגבר שנתן לנו את כל תשומת הלב ולקח אותנו למלא מקומות מגניבים ומרכזיים כולל האיזור היהודי זה היה כמו מדריך פרטי ( היינו רק אני והאישה ) והחוויה היתה מוש… ממליץ בחום – ביחוד שזה בחינם ונותנים כמה שרוצים

כתבו חוות דעת

דירוג