• טיול יום ברכב מחוץ לליסבון עם מדריך פורטוגלי, באנגלית

פורטוגל היא ארץ מגוונת, ויש בה את מה שתרצו (חוץ מסקי שלג, אולי). צריך רק לבחור. בטיול הזה תחושו את יופיה המגוון של פורטוגל. הוא כולל נופי אוקיינוס וגם כפר דייגים, עיירת ימי ביניים עם חומה וסמטאות רומנטיות, מנזר מפואר ורב רושם, וגם מקום פולחן שהוא הלב הקתולי של פורטוגל. כמה יפה פורטוגל!

מחיר: 65 אירו למשתתף.
שפת ההדרכה: אנגלית.
המדריך: מדריך פורטוגלי מחברת תיירות מקומית. זו הזדמנות עבורכם להכיר באופן אישי פורטוגלי מקומי ולהתקרב אל העם הפורטוגלי המקסים.
משך הטיול: 9 שעות
מקסימום משתתפים: מספר המשתתפים המקסימלי הוא 8.
איך נוסעים? הטיול הוא במיני ואן עם שמונה מושבים, שנוהג בו המדריך. זהו טיול "שיתופי" שההרשמה אליו פתוחה לכל המעוניין. בטיולים שאני יצאתי אליהם, נהניתי להכיר תיירים מרחבי העולם שהצטרפו לאותו הטיול, זו חוויה נהדרת.
המארגנים: הטיול מאורגן על ידי חברת תיירות מקומית, ואני ממליץ עליו בחום. אני באופן אישי השתתפתי בטיול הזה, ונהניתי מאד.

חשוב לי שתהנו כאן, וטיולי יום מחוץ לליסבון הם דרך נהדרת, יעילה ונוחה להיחשף עוד ליופיה של הארץ הנהדרת הזו וגם להתקרב אל הפורטוגלים החביבים. מבקרים רבים בליסבון מבקשים ממני עזרה בהפנייה לספקי שירותים כאלה ואחרים בתחום התיירות בליסבון. אני עושה זאת בשמחה רבה, ומקפיד להפנות מטיילים לספקי שירותים איכותיים, שאני מכיר באופן אישי. התחלתי להמליץ על הטיול עם החברה הזו כי נהניתי בו בעצמי. אני ממשיך להמליץ על הטיול הזה, כי רוב מכריע של המטיילים שהפניתי לשם, חזר עם חוויות חיוביות. בכל מקרה, אם נהניתם, וגם אם לא נהניתם, אתם מוזמנים לכתוב לי, חשוב לי לדעת על כך, ואשמח לפרסם את חוות דעתכם.

איך נרשמים? הזמנת הטיול נעשית מהחברה המקומית המארגנת, דרך אתר המתמחה במכירת טיולים מודרכים בליסבון. יש להירשם מראש. הנה קישור לעמוד ההרשמה.
מה כלול? ליקר ז'ינז'יניה מוגש בכוסית שוקולד.
זמן חופשי בכל אחת מהעצירות, לשוטט ולחוש את המקום.
מה לא כלול? כרטיס כניסה לאטרקציות תיירותיות.
ארוחת צהריים.

בין כפרים וירק שדות לבין חופי האוקיינוס האטלנטי, מהלב הקתולי של פורטוגל לעיירת ימי ביניים רומנטית, מדריך פורטוגלי מקומי יוביל אתכם מליסבון אל כמה מאתרי התיירות המרכזיים והחשובים של פורטוגל, והכל במרחק נסיעה מבירת פורטוגל. הטיול מבקר וחולף במקומות ועל פני האתרים הבאים:

1

יציאה מליסבון

1

פָטִימָה (Fátima)

פטימה, כ-130 ק"מ צפונית לליסבון, היא הלב הקתולי של פורטוגל. היא נחשבת למקום קדוש עם סגולות של ריפוי וניסים. לפטימה, עבור מאמינים נוצריים, יש כוח משיכה עצום שלמעט מאד מקומות בעולם יש.
2

בָּטָלְיָה (Batalha)

את בטליה אני אוהב במיוחד בזכות המנזר הנהדר שלה, אחד מהאוצרות האדריכליים המרשימים ביותר של פורטוגל ויצירת מופת של אמנות מנואלינית.
3

נָזָרֶה (Nazaré)

נזרה נמצאת לחוף האוקיינוס האטלנטי והיא יעד מפורסם מאד לגולשים, עם גלים ענקיים, צוקים מרהיבים ועיירה עם מסעדות דגים טובות.
4

אוֹבִּידוּשׁ (Óbidos)

אובידוש, כ-95 ק"מ דרומה, היא מהמקומות היפים והמעניינים בפורטוגל. זו עיירה מימי הביניים, מוקפת חומה, מבוך של סמטאות מרוצפות ובתים מסוידים. מבקרים באובידוש ייהנו מחנויות של עבודות יד מקומיות, וגם מנופים של טחנות רוח וכרמים. אובידוש מפורסמת גם בזכות ליקר הדובדבנים המסורתי שלה (ז'ינז'יניה), המוגש בכוסיות משוקולד, וביקור באובידוש הוא הזדמנות טובה לטעום מהמשקה הטעים הזה.
5

חזרה לליסבון

חוות דעת לקוחות

5.00 מתוך 5 (מבוסס על 1 חוות דעת)
5 out of 5
10/03/2017

הטיול שעשינו לפי המלצתך לפטימה-בטליה-נזרה-אובידוש היה נהדר. המדריך גוסטב היה נפלא. דש גם מהמסעדה הקטנה בנזרה שם הראה לנו בעל הבית את כרטיס הביקור שלך. רוב תודות לך שוב.

כתבו חוות דעת

דירוג